Apie Mus

Sveiki atvykę į UAB "SPMoto" - naudotų moto produktų ir aksesuarų tiekėją. Prekiaujame įvairių rūšių naudotais motociklais, motoroleriais, detalėmis ir aksesuarais. Kompanija taip pat vykdo remonto ir serviso darbus.

UAB "SPMoto" turi didžiausią pasiūlą garsiausių vardų motorolerių ir motociklų, tokių kaip Aprilia, Piaggio, Peugeot, Kymco, Honda, Kawasaki, Suzuki ir kt. “SPMoto“ – tai ne tik verslas. Nuo pat kompanijos įkūrimo 2011 me­tais mūsų idėjos ir technologijos keičia pasaulį: tai kaip dirbame, mo­komės, bendraujame. Per tuos metus supratome, kad idėjos gali labai daug.

Pirkėjams siekiame būti patogiausia parduotuve, akivaizdžiu pasirinkimu, kai reikia apsipirkti ar susitvarkyti kasdienius reikalus. Visada galvoju apie savo darbo naudą klientui. 


Kita vertus, matome, kad gyvename ne idea­liame pasaulyje, kur daug žmonių neturi galimybių įgyvendinti savo svajonių. Siekiame tobulinti pasaulį darydami tai, ką mokame geriausiai – padėdami žmonėms suvokti jų galimybes, naudojant šiuolaikines technologijas.