Pristatymo Informacija

Pristatymas bet kur Lietuvoje yra nemokamas, jeigu perkate už 100 ir daugiau litų. Perkant už mažiau nei 50 Lt — pristatymas registruotu paštu kainuoja tik 5 litus, per kurjerį – 10 litų. Perkant už sumą nuo 50 iki 100 Lt, pristatymas Lietuvoje kainuoja 7 arba 10 litų, priklausomai nuo to, ar norite gauti registruotu paštu, ar per kurjerį. Pastaba: kurjeris prekių į Neringą neveža.
 

Pristatymo būdai

Šiuo metu dirbame su skubių siuntų kompanija „DPD“ ir „Lietuvos paštu“.
 

PRISTATYMO LAIKAS:

Gavę Jūsų užsakymą ir tik sulaukę apmokėjimo, prekes supakuojame ir išsiunčiame dažniausiai per 24 valandas, paprastai tą pačią dieną (išskyrus savaitgalius ar šventines dienas), jei apmokėjimas mus pasieks iki 15 val. ir pasirinkote pristatymą per kurjerį. Paštu siunčiamos siuntos iš mūsų sandėlio iškeliauja 13.30 val. neporinėmis darbo dienomis.
 

Kiek laiko prekės keliaus iki Jūsų, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo –  pasirinkus pristatymą per kurjerį, prekes gausite jau kitą (jei apmokėjimas mus pasieks iki 15 val.) arba dar kitą darbo dieną po apmokėjimo. Be abejo, pasirinkus pristatymą registruotu paštu, prekės keliaus gerokai ilgiau (paprastai 3-4 darbo dienas), ypač prieššventiniu laikotarpiu. Na, o jei gyvenate Tauragėje, atlikę užsakymą prekes galite atsiimti ir už jas sumokėti mūsų ofise miesto centre (Tilžės pl.,1).
 

Jūs gausite pranešimą elektroniniu paštu, kai užsakytos prekės bus supakuotas ir išsiųstos iš mūsų parduotuvės.

Pažadame dėti visas pastangas, kad prekės Jus pasiektų kuo greičiau!


DĖMESIO: užsakymai priimami kasdien visą parą, tačiau vykdomi tik darbo dienomis, darbo metu! Prekes paštas ir kurjeriai taip pat pristato tik savo darbo metu.